Včera - 22.01.2020 sme organizovali školenie "Získavanie nových zručností". Ďakujeme za skvelú atmosféru, sme radi, že sme strávili s Vami skvelý čas.. a ako ste nás ohodnotili? 
"Ďakujem Vám. Videla som vo vašich príkladoch množstvo nápadov, ako to robiť inak. Lepšie a efektívnejšie. Najlepšia časť pre mňa bezchybné učenie."
"Bolo to výborné, ďakujem. Určite to budem v škole s deťmi aplikovať."
"Super, veľmi pekne ďakujem. Myslím, že to budem zvládať aplikovať, bolo to veľmi jednoducho a zaujímavo podané. Teším sa na ďalší kurz. Určite sa zúčastním. Ďakujem aj za rady a odpovede na moje otázky."
"Rozšírenie obzoru, že sú aj iné spôsoby učenia detí. Zistila som body, kde som robila chyby a čo by som mohla robiť inak."
"Určite skúsime trénovanie a učenie zručností touto metódou. Dozvedela som sa nové a prínosné poznatky. Páčila sa mi forma a obsah prednášky, že to nebolo nasilu osobné (každý musí niečo povedať, ale iba dobrovoľne - ten čo chce). Čiže sa introvert nedostal do nepríjemnej situácie :). Ďakujeme a tešíme sa nabudúce."


Vďaka - každé slovo nás veľmi potešilo :) - tešíme sa na Vás už o tri týždne, kedy sa budeme venovať rozvoju pozornosti a porozumenia :)

26.08.2019 sme si boli prevziať v TESCO Poprad druhé miesto v projekte "Vy rozhodujete, my pomáhame". Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste nás podporili, máme veľkú radosť. Peniaze z tohto projektu budú použité na vytvorenie "knižnice terapeutických pomôcok", ktorú chystáme od októbra pre naše deti a rodičov.