Mgr. Veronika Korvin


Pedagóg, behaviorálny terapeut, komunikačný terapeut, EEG biofeedback terapeut.

Venuje sa najmä komunikácii, ktorá nie je len o reči.  Svoje poznatky si neustále rozširuje rôznymi školeniami a štúdiom. Všetky naše deti sú pre ňu hnacím motorom a inšpiráciou k zlepšovaniu prostredia, v ktorom s nimi trávime náš čas. 

Rozumie rodičom a ich očakávaniam, pretože sama je mamou dvoch výnimočných dievčat, umelkyne Katky a Slávky, ktorá má poruchu autistického spektra. Ing. Vanda  Kandrová


Vanda má pod palcom všetky čísla, termíny, tabuľky a telefonáty. Je neoddeliteľnou súčasťou Sasy a zabezpečuje plynulý chod centra. Tým umožňuje nám ostatným možnosť venovať sa terapiám a hre s deťmi.

 Vo voľnom čase sa mení na vílu, ktorá sa venuje knihám, záhrade, prírode a nasávaniu nových informácií.

Mgr. Michal Gurguľ


Pedagóg, ergoterapeut, komunikačný a behaviorálny terapeut


Michal má dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi. Venoval sa deťom s pervazívnymi vývinovými poruchami v Bratislave, nabral skúsenosti a mnoho certifikátov z rôznych oblastí. Zameriava sa na ergoterapiu , komunikačnú terapiu, problémové správanie a poruchy pozornosti.

Sme radi, že náš tím sa rozrástol o takého pohodového terapeuta, akým Michal je. 
Jeho prednosťou sú nervy z diamantu :), dôslednosť, ale aj láskavý prístup. 


Ak nepracuje, trávi čas so svojou rodinou - dvoma chalanmi a manželkou. 


Mgr. Katarína Kacvinská


Špeciálny pedagóg, komunikačný a behaviorálny terapeut


Katka je slniečko nášho tímu. Napriek jej veku má  už skúsenosti s prácou s deťmi s hendikepom. Deti dostane veľmi nenápadne tam, kde chce :). Popri práci sa venuje rozširovaniu svojich vedomostí v oblasti rôznych techník, ktoré denne využíva. Naposledy si kompletne doplnila svoje zručnosti v koncepte bazálnej stimulácie, ktorú využíva aj u nás.Slávka


Prvý tester

Podľa Slávky sa volá naše centrum. Keď bola menšia, nevedela vysloviť meno "Slávka" a bola iba "Sasa", preto bol názov nášho centra jasný od začiatku. 


Každá hračka, pomôcka, ale aj terapeut prejde najprv prvou testovacou fázou, kedy Slávka otestuje snáď všetko. Jej vášňou sú paličky, záľubou kreslenie a maľovanie. Má rada matematiku (ak sa jej práve chce), kamarátov a rodinu, miluje prechádzky, plávanie a bicyklovanie.