Mgr. Veronika Korvin


Pedagóg, behaviorálny terapeut, komunikačný terapeut, EEG biofeedback terapeut.

Venuje sa najmä komunikácii, ktorá nie je len o reči.  Svoje poznatky si neustále rozširuje rôznymi školeniami a štúdiom. Všetky naše deti sú pre ňu hnacím motorom a inšpiráciou k zlepšovaniu prostredia, v ktorom s nimi trávime náš čas. 

Rozumie rodičom a ich očakávaniam, pretože sama je mamou dvoch výnimočných dievčat, umelkyne Katky a Slávky, ktorá má poruchu autistického spektra. Ing. Vanda  Kandrová


Vanda má pod palcom všetky čísla, termíny, tabuľky a telefonáty. Je neoddeliteľnou súčasťou Sasy a zabezpečuje plynulý chod centra. Tým umožňuje nám ostatným možnosť venovať sa terapiám a hre s deťmi.

 Vo voľnom čase sa mení na vílu, ktorá sa venuje knihám, záhrade, prírode a nasávaniu nových informácií.
Slávka


Prvý tester

Podľa Slávky sa volá naše centrum. Keď bola menšia, nevedela vysloviť meno "Slávka" a bola iba "Sasa", preto bol názov nášho centra jasný od začiatku. 


Každá hračka, pomôcka, ale aj terapeut prejde najprv prvou testovacou fázou, kedy Slávka otestuje snáď všetko. Jej vášňou sú paličky, záľubou kreslenie a maľovanie. Má rada matematiku (ak sa jej práve chce), kamarátov a rodinu, miluje prechádzky, plávanie a bicyklovanie.